Ücretsiz Youtube Abone, Beğeni ve İzleme Kasma

Ücretsiz Youtube Abone, Beğeni ve İzleme Kasma


Youtube, video izleme, paylaşma ve abone olma sitesidir. Günümüzde video kelimesi denince akla ilk olarak Youtube gelir. Ülkemizde yasaklanma tehlikesi olsa da yine de girebildiğinizden dolayı Youtube video paylaşım ağı, asla popülerliğini kaybetmedi. Bu yüzden de en fazla kasılmak istenen sosyal paylaşım siteleri arasında yer almaktadır.


Youtube aracılığı ile bir kanal oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz Youtube kanalında videolar paylaşabilirsiniz. Tabi ki, bu kanalınızdan gelir de elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, paylaştığınız videoları daha fazla kişiye ulaştırarak izlenmesini ve beğenilmesini sağlamak olacaktır. 


Bunun dışında açtığınız Youtube kanalına ne kadar fazla abone çekersiniz kanalınız daha fazla tanınacak dolayısı ile de kanal aracılığı ile paylaşmış olduğunuz Youtube videoları bir o kadar fazla izlenecektir. 


Günümüz internet çağında birçok kişinin Youtube kanalı vardır. Bu kanal sahiplerinden hemen hemen hepsi de kanallarını kasmak için değişik yollara başvurmaktadır. Her ne kadar zor gibi görünse de Youtube beğeni, abone ve izlenme sayısını arttırmak için yapılan kasmalar hiç de abartılacak kadar zor değildir.


Youtube kasmak için açılan siteler vardır. Bu siteler Youtube kanal sahiplerin ücretsiz destek vererek tamamen organik kanal kasma işlemi yapmaktadır. Bu sitelerin en başında da Likeall gelmektedir. Likeall sayesinde bedava Youtube abone sayınızı arttırabilir, paylaştığınız videolara on binlerce izleme alabilir ve video beğeni kasabilirsiniz. Yapmanız gereken tek nokta ise; yine ücretsiz olan bir Likeall üyeliğine sahip olmak.