Facebook Arkadaş Listenizi Nasıl Gizlersiniz?

Facebook Arkadaş Listenizi Nasıl Gizlersiniz?

Bir çok kişi Facebook kullanmakta ve Facebook kullanıcıları da Facebook'ta ki arkadaş listelerini gizlemek istiyor.


 Bu işlemi yapmak tahmin ettiğinizden de çok daha kolaydır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.Facebook sayfamızda arkadaş listenizi gizleyerek herkesin görmesini bu sayede engellemiş olacaksınız.


 Bundan hiç şüpheniz olmasın. Facebook'ta kendi sayfanızı açtığınız zaman arkadaş listenizde herkes olarak zaten otomatik olarak ayarlanmış olmaktadır. Ama bu otomatik ayarı sizlerin isteğine göre değiştirmeniz kesinlikle mümkündür. 


Bu ayarlardan sırasıyla herkes, sadece arkadaşlar ve sadece ben olarak sıralanmıştır. Sizlerde sırasıyla yazılmış olan bu seçeneklerden istediğinizi işaretleyip daha sonrada onayla butonuna tıkladığınız zaman işlem bu şekilde tamamlanmış olacaktır. Bunu sakın unutmayınız.


            Sitemizde Facebook arkadaşlarının nasıl gizleneceği konusunda daha fazla bilgi ve resimli anlatımdan da yararlanabilirsiniz. Sitemizde resimli anlatımı ile bu konuyu daha iyi anlamış olacaksınız. 


En çok kullanılan sosyal medyadan biri olan Facebook sayfasına girdiğiniz zaman kendi hesabınıza ulaşmak için giriş yapınız. Kendi sayfanız da açıldıktan sonra kendi profilinize giriniz. Profilinizde hemen kapak resminizin altında bulunan arkadaşlar seçeneği bulunmaktadır. 


Bu aşamayı da tamamladıktan sonra sıra ikinci aşamayı tamamlamaya geldi. İkinci aşamaya da geçtikten sonra arkadaş seçeneğine ise tıkladığınız zaman hemen yeni bir sayfa açılmaktadır.Buradan kalem işaretine tıklayınız. 


Sonrasında ise karşınıza minik bir pencere çıkacaktır. Bu minik pencerede gizliliği düzenle seçeneğine de tıklayarak sıra ok işaretine tıklamak kalıyor. Hangi seçeneğine tıklayarak tamamen size kalıyor ve işlem bu şekilde bitmektedir. 


İstediğiniz bilgileri bu sitede bulabilirsiniz. Facebook sayfasındaki arkadaş listelerini gizlemek isteyen her Facebook kullanıcı arkadaşlar listesini hem arkadaşı olanlara hem de arkadaşı olmayanlara karşı gizleyebilir. Bu mümkün ve bir o kadar da kolay olan bir işlemdir.