Zula Hesap Satmak Yasal Mi?

Zula ilk Türk yapımı fps oyunudur. Fps demek First person secreen yani ilk kişinin gözünden anlamına gelir. Bu oyunun temelinde bir zula takımı ve bir düşman takım olmak üzere karşılıklı 2 takımın aralarındaki silahlı çalışmadır. Mavi takım ve kırmızı takım adını alan takımlardan oluşur. Bu oyunun çokça modu vardır. Mod olarak sancak savaşı sadece bıçak gibi buna benzer değişik modları bulunuyor. Türk yapımı olmasının bir diğer artısıysa birçok Türkiye haritası bulunuyor. Trabzon uzun göl olarak bilinen  bölge bire bir yansıtılarak oyuna harita olarak eklenmiş. Oyun yazılımcıları oyunu sürekli güncel tutmak adına hile ve diğer kötü durumları düzeltmek adına 7/24 aktif olarak çalışıyorlar. Bu oyunda da  silah için yapılmış birçok kostüm bulunuyor.

Oyun online hizmete girdiği günden bu yana sürekli desteklenen ve oynanan bir oyun olması yeni oynamaya başlayacak olanların da başlama arzusunu arttırıyor. Bu durum da oyun yapımcılarının hoşuna gidiyor ve arttırmak için sürekli kampanya etkinlik ve ödüllü turnuva düzenliyorlar. Tabi buda ustalaşmış oyuncular için zevk verirken bunun yanında ödülü de kazanıyorlar. Oyunda bulunan silah kostümleri ve özel silahlar için zula parası ya da altına sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca oyundaki rütbenizi arttırmak ve level kasmak hiç kolay değil bütün gününüzü harcamaya neden olabilecek kadar zor. Level ve para kasmak yerine sizin isteğiniz doğrultusunda hazırladığımız hesaplarla savaşmaya basla sende en iyilerin yanında yer alabilir ve sizde ödülleri kazanmaya başlayabilirsiniz. Ödüllerin yanı sıra rütbeniz arttıkça oyun zevkiniz daha da katlanacağı için güzel bir oyun zevki alacaksınız. Ayrıca ne kadar üst rütbe o kadar daha fazla para edecektir hesabınız.

Ayrıca sitemizden kasmış olduğunuz hesapları paraya çevirebilir bu sayede sizde oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Siteye hesabınızın ilanını verdikten sonra satılmasını bekleyerek satıldığı anda hesabınıza para aktarılır ve bu parayı ister banka hesabınızı ister ininal kartınıza çekebilirsiniz. Veya sitede bulunan ve sizin oynamak istediğiniz oyunun geliştirilmiş hesabını satın alabilirsiniz. Yeni oyun hesabi kasacağınıza siteden size uygun hesabi alarak oyun oynamaya hız kesmeden devam edebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.