Zula Char ve Hesap Satışlari

Zula Türk oyun yapımcıları tarafından geliştirilen Zula isimli MMOFPS oyunu, kısa zamanda büyük bir takipçi kitlesi kazanmış durumda. Oynanış tarzı bakımından Counter Strike Global Offensive isimli oyunu andıran fakat gerek grafikleri olsun gerek ise oyun içi seslendirmeleri olsun Counter Strike Global Offensive’i geride bırakan Zula’nın oyun severler tarafından beğenilen diğer bir artısı ise ücretsiz oynanabilir olması. Herhangi bir ücret ödemeden oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca oyunda yer alan haritalar Türkiye’de ki bölgelerden örnekler alınarak hazırlanmış. Bu da oyunu daha keyifli bir hale getiriyor. Zula oyununun Türkiye’de ki dağıtıcı firması ise Lokum Games.

Oyuna başlayabilmek için klasik bir online oyun gibi internet sitesi üzerinden Kayıt Olmanız gerekiyor. Ardından oyuna ait dosyaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ufak bir güncelleştirmeden sonra artık Zula oynamak için hazırsınız. Oyunda seviye sistemi bulunuyor. Kazandığınız maçlara göre seviyeniz belirleniyor. Eğer üst düzey bir seviyedeyseniz hem istediğiniz klana girmeniz kolaylaşıyor hem de daha yetenekli rakiplere karşı oynayarak oyun zevkini arttırabiliyorsunuz. İyi bir seviyeye ulaşmak ise hiç de kolay değil. Eğer benim bu kadar vaktim yok derseniz Zula hesap satışı yapan kişilerden kaliteli bir hesap satın alabilirsiniz. Bu sayede hem hesap kasma derdi ile uğraşmadan doğrudan oyunun tadını çıkarabilir hem de pek çok değerli iteme ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Eğer zaten bir Zula hesabım var ancak eşyalarım istediğim eşyalar hesabımda yok diyorsanız sitemizde yer alan Zula item satışı ilanlarına göz atabilirsiniz. Aldığınız itemler ile hem görevleri hızlı bir biçimde tamamlayarak kolayca seviye atlayabilir hem de hesabınızı estetik açıdan daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Başta Zigana olmak üzere sınırsız Glock, Sultan vs. gibi itemleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bunlara ek olarak eğer bir hesap almak değil de size ait bir Zula hesabını satmak istiyorsanız sitemizde ilan verebilir kolayca müşteri bulabilirsiniz.