Wolfteam Hesap Satışı

Wolfteam oyunu adından da belli olduğu gibi kurt haline geçebilen karakterlerden oluşuyor. Karakteriniz insan ve kurta dönüşebilir ve insan halindeyken doğduğunda 4 farklı silah seçeneğiyle silahlarını seçebilirler. Ve seçtikleri silahlarla düşmanlarını yok etmesi gerekir belirli bir sürenin sonunda daha çok öldüren takım oyunu kazanır. Oyun içerisinde hem insan olup silahla savaşırlarken aynı anda kurt şekline dönüşerek pençeleriyle daha fazla hasar verebilirler. Kurt formunda yakımdan savaşabilirler yakın temasta silahtan daha çok hasar veren kurt formunu oyuncular tercih ediyor. Ayrıca kurt formundayken duvarlara tırmanabilir ve duvarda koşabilirken insan formundaki sıçramadan daha kuvvetli sıçrayabilirler. Kurt formundaki gizli güçlerle hızlı koşabilir veya görünmez olabilirsiniz. Bu saye de avınıza kolayca ve sinsice yaklaşarak öldürebilirsiniz. Üstelik kurt formunun daha hızlı koşmasıyla canınız azsa kaçabilir ve saklanabilir siniz. Oyun ortalama 10 dk. sürer ve bu süre içinde en çok rakibini öldüren takım kazanır ve rütbesi artar. Oyun sonu kazanılan KP lerle silah kiralayabilirsiniz.

 

Oyunun envanter kısmında bulunan silahlarınızı oyun envanterinize ekleyerek oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Ayrıca mağazada bulunan menzili ve hasarı fazla olan silahları alabilir envanterinize ekleyerek oyun içinde daha fazla hasar verebilirsiniz. Bunun yansıra gene mağazada bulunan kurt formunu güçlendirmeye yarayan itemleri satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Bu sayede de kurt savaşlarında daha fazla hasar verebilirsiniz. Envanterinize yeni öğeler eklemek için joypara satın almanız gerekecektir. Bu sizi yoracak 3 4 işlem daha fazla yapmamızı sağılacak. Biz burada devreye giriyoruz. Biz size isteğiniz doğrultusunda son derece güvenli bir şekilde size istediğiniz rütbede istediğiniz envantere sahip hesapları size temin ediyoruz ve güvenli bir şekilde ödemenizi yapıp hesaba sahip olarak kolayca sıkıcı işlemlerden kurtulabilirsiniz.

 

Bu oyundaki türbeleri ve itemleri sıfırdan kasmak oldukça zahmetli ve zor olduğu için sitemiz de bulunan rütbesi ve envanteri iyi olan hesapları satın alarak kurtlar meydanındaki yerinizi ayırtabilirsiniz. Bu sayede zorlanamaz ve düşük rütbeli gereksiz oyuncularla uğraşmazsınız. Wolfteam arenasına girmek için beklemene gerek yok hesabi satın al güvenli bir şekilde ödemeni yap ve arenaya sende katıl.