Travian Hesap Satışı

En eğlenceli tarayıcı oyunlarından biri olanTravian, yenilenen yapısı ile çok daha güzel ve hareketli bir tasarıma sahip oldu. Bu durum da oyunu oynayan kişi sayısında ciddi bir artış yaratırken dolaylı olarak da oyun içi rekabete de olumlu etki yaptı. Travian ücretsiz olarak kayıt olabileceğiniz ve kendi köyünüzü yaratabileceğiniz bir oyun. Yalnızca bir Merkez bina ile başladığınız oyunda köyünüzü güçlü yapabilmek için ciddi bir vakit ve emek yatırımı yapmalısınız. Ayrıca güçlü bir Klana üye olmanız da gelişiminizi doğrudan etkiliyor. Bunun ardından oyunda “etkili” olarak adlandırabileceğimiz oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Ancak benim hesabımı geliştirmeye harcayacak ne vaktim ne de imkânım var diyorsanız sitemizde yer alan Travian hesap satışı ilanlarına göz atabilirsiniz. Tarla, Tuğla Madenleri ve Demir Madenleri ile birlikte askeri binaları da güçlü olan bu köylerden birini satın alarak Travian oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Daha önce Travian oyununu oynadıysanız biliyorsunuz ki yeni başlayanlar için koruma süresi sona erdikten sonra tam bir cehenneme döner. Köyünüze diğer yağmacı oyuncular dadanacak ve madenlerinizden çıkan ham maddeleri sömürecektir. Yeni hesabınızı güçlü bir hale getirebilmek için sizin bu yağmacılara boyun eğmemeniz ve onlara rağmen gelişiminizi sürdürmeniz gerekiyor. Bu gerçekten zor. Travian hesabı satın almanın diğer bir artısı da bu durumda ortaya çıkıyor. Halihazırda güçlü bir hesap satın aldığınız için sizi yağmalamaya çalışan oyuncular istedikleri sonucu elde edemeyecek. Siz de “yağmalanan” değil “yağmalayan” sıfatı ile oyuna başlamış olacaksınız.

Hesap satın almanın diğer bir artısı ise satın aldığınız Travian hesaplarının içerisinde genelde bol miktarda altın bulunmaktadır. Bu altınlar ise oyun içerisinde para karşılığında satın alınıyor. Altınlar oyunda ki işlevi ise bina gelişiminizi hızlandırmanıza yarıyorlar. Aksi halde bir binanın gelişi 1 saate yakın sürebiliyor.