Point Blank Char Satışı Nasıl Yaparım?

Point blank oyunu bir fps oyunudur. Oyunda Level olarak ayırılmış tamamıyla Türkçe olan bu oyunda radyo sesleri dahil Türkçe seslendirilme yapılmış askeri bir oyundur. Bulunan Leveller “Er” rütbesinden başlayarak     “Genel Kurmay Başkanlığı” rütbesine kadar gitmektedir. Bu nedenle askeri bir tarza çeviren bu oyunu sitesinden indirebilir ve bilgisayarınıza kurarak oynayabilirsiniz. Envanteriniz ve itemleri bulunan bu oyunda takım oyunu olmakla kalmıyor. Point Blank oyuncuları diğer oyunlara göre çok fazla kullanıcı alamamada 60+ milyon üstü kullanıcısı bulunuyor. Bu oyunun genel amacı pozisyonunuzu iyi alarak düşmanlarınızı yok etmekten geçiyor.

Point Blank oyununda 2 ayrı takımda karşılaşan oyuncular her biri geniş haritada dolaşarak ve pozisyonlarında açık vermeden karşı oyunculara haritayı dar ederek oyunu kazanmayı amaçlarlar. Asıl olarak bu oyunda karşı takımı yok ederek verilen kısıtlı sürede en çok katletmeyi alan takım oyunu kazanıyor. Kazanılan oyunlar sayesinde gelen tecrübe puanları ve altınlarla mağazadan yeni silahlar alabilirsiniz ve bu sayede daha gelişmiş silahlarla daha fazla adam öldürebilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Bu sektörde bu oyunun hesapları çok çok satılmaktadır. Ama bu sektörde oldukça dolandırıcılarda fazla olduğu için sosyal alemlerde satılan hesapları kesinlikle satın almayın boşuna dolandırılmayın. Bu dolandırıcılara göz açtırmamanız gerekir. Siz bu dolandırıcılara eğer para verir ya da hesabınızı verirseniz bilin ki dolandırılacaksınız. Point blank hesaplarınızı kasmakta zorlanırken emeklerinizi boşa çıkmasın diye işte biz varız.

Hesapsatıs sitemizde her türlü hesaplarınızı satabilirsiniz. Üye olduktan sonra ilanlarınızı ekleyebilir ve ilanlarınız satılmak için mağazamızda görebilirsiniz. Ve satın almak isteyenler sitemizden görebilir ve ilanları istediği gibi satın alabilirler ve tamamen güvenli bir şekilde satın almış olacaklar. Bu sayede kesinlikle dolandırılma gibi bir olay söz konusu olmamakla birlikte tamamen güvenli bir sistemle alışveriş yapmış olacaksınız. Point Blank ve diğer tüm oyunların hesaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Satılan ilanların ücretlerini kısa bir işlemle kendi banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Ya da sitede bulunan bir oyun hesabını satın alarak hemen yeni bir oyunun hesabını alabilir ve yeni bir maceraya atılabilirsiniz. İyi oyunlar…