Online Kafa Topu Hesap Satişlari

05Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen ve kısa zamanda dünyanın hemen hemen her yerinden oyuncular kazanan Kafa Topu isimli telefon oyunu, Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunun en önemli özelliği ise online olması. Yani dünyanın herhangi bir yerinden oyuncular ile yarışabilir ya da en yakın arkadaşlarınız ile 1’e1 maçlar yapabilirsiniz. Kafa Topu oyuncularının amacı kendilerine verilen yetenekleri kullanarak rakip kaleye gol atmak. Bu sayede para ve deneyim puanı kazanan oyuncular daha sonra bu paralar ile oyunun marketinde yer alan çeşitli eşyaları alarak karakterlerini görsel olarak da kusursuz bir biçime getirmeye çalışıyorlar.

10 milyondan fazla kullanıcı ile yarışma şansına sahip olduğunuz Kafa Topu oyununda sıfırdan hesap açıp hem seviye atlatmak hem de yüksek dereceli rakiplere karşı oynamak için para biriktirmekle uğraşmak istemiyorum diyorsanız Kafa Topu hesabı satın alma alışverişini yapabilirsiniz. Bu sayede 100’den fazla Kafa Topu eşyasına da sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve istediğiniz eşyaların yer aldığı bir Kafa Topu hesabını satın almak istiyorsanız sitemiz üzerinde yer alan ilanları inceleyebilirsiniz.