League of Legends Smurf Hesap Satışı

League of legends son dönemlerin en popüler oyunu olmakla kalmamış en çok kazanan oyunlardan biri de olmuştur. Riot Games şirketi 2010 yılında Türkiye’de beta versiyonu ile oyuncularıyla tanıştı. Ardından sürekli gelişen oyun kullanıcıları daha içine çekti. Bir takım oyunu olan league of legends Türkiye’de e spor olayının başlamasına neden oldu. Artık sadece normal sporun yanında elektronik sporlarda gelişmeye başladı. Bunun öncüsü olan league of legends Türkiye’de bu sektörün gelişmesinde büyük bir rol oynadı. Oyunu anlatacak olursak genel anlamada oynanan sihirdar vadisi adi verilen haritada 3 tane koridor bulunuyor. Ingilizce olarak Top, Mid ve Bot olarak adlandırılırken birde jungle adi verilen bir bölge oluyor.

Bu bölgelere alınabilecek şampiyonlar bulunuyor bu şampiyonların kendisine ait 4 adet yetenekleri bulunuyor ve oyunun kendilerine vermiş olduğu 2 adet de büyü seçebilme şansı veriyor aslında her karakterin 4 yeteneği olurken bu yetenekler kadar önemli olan birde pasif güçleri oluyor bu şekilde takım savaşında ufak farklarla oyunu kazanabilmek imkânı yaratıyor. Koridorlardan bahsedecek olursak Üst koridorda genelde tank veya off tank adı verilen eşya setlerinin alınabileceği karakterler alınır. Orta koridordaysa takımı sırtlayabilecek ani hasar artışı olan ve hasarlarını bırakırken karşı rakibe oldukça hızlı olan karakterler alınır. Alt koridorda 2 tane şampiyon bulunmalıdır. Biri ADC adı verilen saldırı gücü taşıyıcısı ve bu taşıyıcıyı korumak için bir destek rolüne uygun şampiyon alınır. Orman bölgesine ise diğer koridorlarda baskın atabilen ve bu baskınlarını gizli ve oldukça hızlı atması gereken şampiyonlar alınır. Bu şampiyonlara ek her oyuncunun rün ve kabiliyet seçenekleriyle de oyun başında güçlü olmalarını sağlayabilir. Oyundaki şampiyonların rolleri olarak tank suikastçı destek nişancı ve buna benzer rolleri bulunan karakterlerde kendi aralarında 2 ye ayrılır. Saldırı gücü hasar verenler ve yetenek gücü hasar vereneler olmak üzere. Bu oyuncularında oyun içindeki minyon, şampiyon veya orman yarattıklarını öldürerek kazandıkları altınlarla oyun içi marketinden alışveriş yapabilir. Bu itemlerle kendi şampiyonlarını verdiği hasara göre göre item alarak kendilerini güçlendirebilir ve bu sayede oyun içinde en büyük katletme olan penta atabilir. Penta olayı arka arkaya katletme demektir. Arka arkaya 5 oyuncu katleden kişi penta atmış sayılır ve bu sayede oldukça fazla item satın alabilir.

 

Bu oyun oldukça refleks ve takım kabiliyetine dayanarak tüm arkadaş grubunu içine alabiliyor  bu nedenle de oldukça fazla oynanıyor ve seviliyor. Bu oyunun hesaplarını siteminde bulabilir ve satın  alabilirsiniz. Bu heyecana ortak olmak için hemen bir hesap satın alıp ortak olabilirsiniz.