League Of Legends Hesap Satışı

League Of Legends, kusursuz grafikleri, Türkçe dil desteği ve sürekli güncellenen yapısı sayesinde Türkiye’de en çok oynanan online oyunlardan biri. 2009 yılında uluslararası arenada duyurulan oyun, bugün dünya genelinde de milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Özellikle ülkemizde ve dünyada E-Spor branşının ivmeli bir şekilde yükselişi de League Of Legends’in bu kadar popüler olmasına yardımcı oluyor.

League Of Legends oyunculara Sihirdar Vadisi adını verdiği bir arenada online olarak 5’e 5 takımlar ile mücadele etme imkânı tanıyor. Bu kıyasıya mücadelelerin sonucunda elde edeceğiniz galibiyet ve mağlubiyetlere göre de size bir lig tanıyor ve bu şekilde oyuncuları bir rekabet ortamına sokuyor. Eğer liginiz düşükse doğal  olarak kötü oyunculara karşı oynamak zorunda kalıyorsunuz ve hesabınız da değersiz bir hesap oluyor. Oyunda lig yükselmek ise bir hayli zaman isteyen ve zahmetli bir uğraş. Peki kaliteli oyunculara karşı oynamak istiyorsanız ne yapmalısınız? Bunun için yüksek liglerden bir League Of Legends hesabı satın alabilirsiniz. Yani bir kıyas yapacak olursak sıfırdan bir hesap açıp üst liglere yükselmek yerine hali hazırda yüksek bir ligde olan hesabı satın almanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

League Of Legends oyununda 200’e yakın oynanabilir şampiyon bulunuyor. Oynamak istediğiniz rolde size göre en uygun şampiyonu seçerek oyuna katılabilirsiniz. Ancak bu şampiyonların her birinin bir değeri bulunuyor. Oyunda yeni hesaplara çok az sayıda ücretsiz şampiyon veriliyor. Yeni şampiyon almak ise RP ya da İtibar Puanı karşılığında gerçekleştiriliyor. Bir League Of Legends hesabı satın aldığınız zaman yalnızca kaliteli bir hesaba sahip olmazsınız. Bunun yanında pek çok değerli kostümü de satın almış olursunuz. Bu sayede de oyunu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Ancak hesap alım – satımı oldukça riskli bir işlemdir. Güvenli bir biçimde yapılmadığında ortaya istenmeyen sonuçlar çıkabilir. Eğer siz de bir League Of Legends hesabı satın almak istiyorsanız sitemizde yer alan satıcı ilanlarına göz atabilir, alışverişinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.