İnstagram Hesap Satışı

Hesapsatisi.com ailesi olarak tüm sosyal medya hesaplarınızı satarak gelir elde edebileceğinizi anlatmak istiyoruz. İnstagram hesaplarınızın en az 10 bin takipçi ve üzerinde herhangi bir kategoride ki sayfalarınızı satabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Ya da hesaplarınızı işleterek daha iyi bir takipçi sayısına gelerek daha fazla miktarlarda satabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kazanma şansını yakalarsınız. İnstagram aleminde birçok sayfa bulunuyor bu sayfalar genel olarak diğer sayfaları reklam ederek onların takipçi kasmasına yararken yaptıkları bu reklamlarla para kazanıyorlar. Şimdilerde bu piyasa oldukça fazla hareketli olması hem kullanıcıların hesap kasmak istemeleri bu sektörün daha fazla hareketlenmesine sebep olacaktır. Sizde bir instagram sayfası kasmak istiyorsanız size birkaç tüyo verebiliriz.

Hesapsatisi.com ekibi olarak kastığınız instagram sayfalarının satılması için yardımcı olabileceğimizi belirterek nasıl hesap kasacağınız hakkında birkaç tüyom olacak. Öncelikle bir instagram hesabı açıyorsunuz hesabınız hangi kategorideyse benzer kategorideki takipçisi yüksek bir hesaba girerek takipçilerinin hepsini tek tek takip etmeye başlıyorsunuz ve aradan 1 gün geçtikten sonra her yerde bulabileceğiniz instagram yardımcı programlarından birini kullanarak sizi takip etmeyen kişileri takipten çıkarıyorsunuz bunu 1 hafta için sürekli yaparsanız belirli bir kitleye ulaşabilirsiniz bu şekilde uğraşarak tamamen organik bir hesap kasmış olacaksınız. Bir başka seçenek olarak da facebook ve twitter gibi diğer sosyal ağlardaki takipçilerinizi instagram profil adresinizi vererek oradaki takipçilerinizi instagram sayfanızı takip ettirerek takipçi kasabilirsiniz. Başka bir yöntem de söyleyecek olursak instagram takipçi satan sayfalardan aktif takipçi alabilirsiniz. Bu şekilde kendi instagram sayfanızı geliştirerek güzel etkileşimler alabilirsiniz.

Hesapsatisi.com olarak sizin kasmış olduğunuz sayfaları değerini belirlediğiniz fiyatlarla güvenli bir şekilde satarak parasını üyeliğinize bakiye olarak aktarıyoruz. Bu bakiyenizle ister sitemizde bulunan diğer sosyal medya hesaplarında alabilir isterseniz de hesabınızdaki bakiyeyi banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Tamamen güvenli bir işlem olan bu sistemi sizin sayenizde geliştirerek isteğiniz üzerine her türlü işlemleri size detaylı olarak anlatabiliriz. Hesapsatişi.com ailesi olarak sizin emeğinize saygı duyarak hesaplarınızı güvenilir bir satış işlemiyle size bakiyenizi ödeyerek bu işlemi tamamlıyoruz. Emeğinize saygımız sonsuz. Keyifli satışlar.