Facebook Hesap ve Sayfa Satışı

Hesapsatisi.com adresinden sosyal medya hesaplarınızı satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Evet çok kolay işlemlerle hesabınıza kasmış olduğunuz beğeni takipçi ve buna benzer özelliklere göre fiyatlandıması olan bu sektör gün geçtikçe gelişiyor. Bizde bu işlemleri güvenli bir şekilde sağlamak adına çabalıyoruz. Yapmanız gerekenler oldukça kolay bir facebook sayfanız mı var ya da sağlam bir profiliniz mi var ve bunları paraya dönüştürmek mi istiyorsunuz. O vakit doğru adresi size veriyorum. Hesapsatişi.com sitemize siz değerli üyelerimizi bekliyoruz. Sitemizde son derece güvenli olarak yapılan işlemler siz değerli üyelerimizin emeklerini korumak amacıyla gece gündüz demeden sürekli aktif ekiplerimizle hesaplarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Bu sayede hem emeklerinizi koruyoruz hem de bize vermiş olduğunuz saygınlığımızı korumuş oluyoruz.

Facebook da bir özellik olan sayfa oluşturma seçeneği ile istediğiniz bir sayfayı oluşturabilirsiniz. Eğlence spor haber ve aklınıza gelebilecek tüm kategorilerde sayfa oluşturabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz sayfanın kategorisi neyse ona göre hedef kitle seçerek binlerce kişiye sayfanızı tanıtabilirsiniz. Bu sayede oluşturduğunuz sayfa belirli bir kitleye ulaşınca değeri her geçtiğimiz gün daha da artacaktır. Artan değeri doğrultusunda oluşturmuş olduğunuz kitleye reklam yaparak para kazanabilirsiniz. Anlaşabileceğiniz sitelerin veya sayfaların reklamını yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu dönemin içinde olduğu teknoloji bağımlılığı adı verilen dönemde her kullanıcı gününün ortalama 6 saatini sosyal medyalarda harcıyor. Durum hal böyle olunca bu Pazar da ister istemez genişlemiş oldu. Bu genişlemenin yaradığı söylenebilir aslında reklam verecek siteler tv ve gazeteler yerine sosyal medyayı tercih ederek reklam giderlerini düşürürken yerine seçilen sosyal medya hesapları da oldukça güzel paralar kazanmaya başladı.

Bizde bu hesap satış işlemlerini son derece güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmek üzere hesapsatisi.com ekipleri olarak sizin istekleriniz doğrultusunda işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bizim tek derdimiz günlerce hatta aylar yıllarca geliştirmek için uğraştığınız büyük kitlelere hitap edebileceğiniz sayfalarınızı hatta en doğru kelimesiyle emeklerinizi çalmaya çalışan emek hırsızlarından korumak için çaba sarf ediyoruz. Hesapsatisi.com ailesi olarak siz emektarların emeklerini çalanları kınıyor ve siz emektarlara sesleniyoruz hesaplarınızı bizim aracımızla satın ki ne sizin emeğiniz boşa çıksın nede üzülün. Hesapsatisi.com ailesi iyi satışlar diler.