CS Go Hesap ve İtem Satışı

Türkiye’de en çok oynanan online oyunlardan biri olan Countre Strike Global Offensive hem uygun fiyatlı olması hem de bir takım oyunu olması nedeni ile oyun severler tarafından büyük ilgi görüyor. Üstelik oyunun Steam üzerinden oynanmaya başlaması ile birlikte rastlanan hile ve hack sayısı da ciddi ölçüde azaldı.

Oyunu Steam üzerinden 24 lira karşılığında satın aldıktan sonra 10 maçlık bir seriye başlıyorsunuz. Bu seride ki maçların neticesinde alacak olduğunuz galibiyet ya da mağlubiyet sayılarına göre oyun sizi bir lige yerleştiriyor. Bu ligler Silver 1’den başlıyor ve The Global Elite seviyesine yükselen oyuncular en başarılı oyuncular olarak kabul ediliyor. Ancak bu lig sistemi bazı sorunlara neden olabiliyor. İlk 10 maç sonucunda iyi bir lige atanmazsanız gerçekten çok kötü oyuncular ile birlikte oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu da oyundan keyif alamamanıza neden olabilir. Fakat artık bu sizin için bir sorun değil. CS GO hesap satışı sıklıkla rastlanan bir durum. İyi bir hesap satın alarak hem yüksek liglerden kaliteli oyunculara karşı oynayarak oyunun tadını çıkarabilir hem de güzel skinlere sahip olabilirsiniz.

Countre Strike Global Offensive oyununda birbirinden farklı silah türleri bulunuyor. Bıçaklar başta olmak üzere; tabancalar, pompalı tüfekler, otomatik silahlar ve hatta bomba imha kitleri dahi oyunda yer alıyor. Ancak her silah sizin istediğiniz görüntüde olmayabilir. Bunun çözümü de item satışı ile gerçekleşiyor. Diğer kullanıcılardan satın alacağınız itemler sayesinde hesabınızda ki silahların estetik değerini geliştirebilirsiniz.

CS GO item ve hesap alım – satımlarına ilişkin dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise piyasa değerine uygun alışveriş yapmak. Çünkü bu değerler sıklıkla değişkenlik gösterebiliyor. Eğer güvenilir ve hak ettiği değerde bir şekilde Countre Strike Global Offensive hesap satışı yapmak istiyorsanız sitemizde ilan verebilirsiniz. Bunun size diğer bir faydası da dolandırılma korkusuna kapılmayacak olmanızdır. Çünkü online alım satım işlemleri internet üzerinden yapılır ve ne satıcı için ne de alıcı için bir güvenlik önlemi yoktur. Eğer güvenilir olmayan yerlerden alışveriş yapacak olursanız istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.